Załącznik nr 2 do Regulaminu udzielania zamówień publicznych
o wartości nieprzekraczającej kwoty wskazanej w art. 4 pkt 8
ustawy – prawo zamówień publicznych

UD-VI-WIN/38/18 - Komputery, Urządzenia wielofunkcyjne

Wprowadził:
Karol Sosiński
Karol Sosiński
(22) 44 35 289
, 9 października 2018 r. || Ostatnia aktualizacja: 2018-10-29 15:45:54

Zapytanie o ofertę

Oferty przyjmowane były

do dnia: 15 Październik 2018 10:00

wygrała firma: Spółka Meran Point sp. z o.o. sp. k.,

oferta opiewała na kwotę: 156460,92 zł brutto.

Lp. Opis Ilość
1

Urądzenie wielofunkcyjne laser mono

Zmieniono wymóg dotyczący rozdzielczości podczas kopiowania automatycznego 11.10.2018r.
 • dostępne funkcje: Drukowanie, Kopiowanie i skanowanie (opcjonalnie faksowanie)
 • zainstalowana pamięć minimum 512MB
 • procesor o prędkości minimum 800MHz
 • umożliwiający podłączenie poprzez: Sieć przewodową, Sieć bezprzewodową, Kabel Hi-Speed USB 2.0
 • maksymalny obsługiwany format papieru: A4,
 • kopiowanie automatyczne 2-stronne w rozdzielczości do 1200 x 600 dpi 11.10.2018r.
 • kopiowanie automatyczne 2-stronne z wykorzystaniem ADF w rozdzielczości do 600 x 600 dpi
 • druk laserowy mono
 • automatyczny druk dwustronny (dupleks),
 • czas wydruku pierwszej strony z trybu gotowości max. 9 sek.
 • maksymalna szybkość druku jednostronnego min. 45 str./min.,
 • maksymalna szybkość druku 2-stronnego min. 22 str./min.,
 • rozdzielczość wydruku min. 1200 x 1200 dpi,
 • normatywny cykl pracy (miesięcznie, format A4) min. 150 000 str.,
 • min. 2 podajniki papieru,
 • możliwość drukowania na papierze zwykłym, kopertach, druk etykiet i wydruk na kartonach,
 • obsługa papieru o wymiarach: szerokość od min. 77 mm do 215 mm, długość od 127 mm do 355 mm
 • możliwość wyposażenia urządzenia w toner na 12000 str. zgodnie z normą ISO/IEC 19752
 • możliwość wyposażenia urządzenia w dodatkowe podajniki o pojemności min. 2 000 arkuszy
 • zainstalowany czytnik NFC 
 • wartość TEC maksymalnie 3,4 kWh/tydzień  - potwierdzone wpisem na stronie www.eu-energystar.org/database/
 • komplet kabli przyłączeniowych
 • gwarancja minimum 3 lata w systemie on-site

10
2

Komputery typu All In One

Wydajność obliczeniowa

Procesor dwurdzeniowy z obsługą czterech wątków klasy x86_64. Procesor ma zapewnić sprzętowe wsparcie dla wirtualizacji. Powinien osiągać w teście cpubenchmark.net/cpu_list.php 8000 punktów. Źródło testów PassMark - CPU Benchmarks będzie każdorazowo aktualizowane na dzień wysłania zaproszeń do składania ofert. Wyposażony w 3MB pamięci podręcznej.

Pamięć operacyjna

8 GB RAM DDR4 w jednym module z możliwością rozbudowy do 16GB bez konieczności wymiany modułów.

Wydajność grafiki

a) Zintegrowana, z możliwością dynamicznego przydzielenia pamięci w obrębie pamięci systemowej
b) Możliwość podłączenia zewnętrznego monitora za pośrednictwem cyfrowego złącza (Displayport, lub HDMI) i pracy w konfiguracji dwumonitorowej
c) Obsługa DirectX w wersji 12
d) Wbudowane porty: HDMI out, HDMI in, Display Port out

Wyświetlacz

a) Wielkość – 23,6” matowa, z powłoką przeciwodblaskową typu IPS
b) Możliwość podłączenia zewnętrznego monitora,
c) Rozdzielczość – 1920x1080,
d) Jasność -250 cd/m2,
e) Kontrast -1000:1
f) Kąty widzenia pion/poziom 178 / 178
g) Wbudowana w obudowę kamera cyfrowa 2 MP z cyfrowym systemem mikrofonowym z funkcją redukcji szumów i poprawy mowy

Dysk Twardy

240GB SSD SATA 3 lub M.2

Wyposażenie

a) Karta dźwiękowa zintegrowana z płytą główną, wbudowane dwa głośniki min. 3W na kanał
b) Karta sieciowa 10/100/1000 Ethernet wbudowany port RJ 45, zintegrowana z płytą główną, wspierająca obsługę WoL (funkcja włączana przez użytkownika), PXE 2.1, umożliwiająca zdalny dostęp do wbudowanej sprzętowej technologii zarządzania komputerem z poziomu konsoli zarządzania - niezależnie od stanu zasilania komputera - łącznie z obsługą stanu S3 (uśpienie) oraz S4-S5 (hibernacja i wyłączenie),
c) Klawiatura w układzie polski programisty –długość kabla 1,3 m
d) Mysz optyczna z dwoma klawiszami oraz rolką (scroll) –długość kabla 1,3 m
e) Porty: min. 4 porty USB 3 gen.1 z tyłu obudowy, min.. 2 porty USB 3.1, w tym min. 1 port USB .1 typ C gen.2 usytuowane w przedniej lub bocznej części obudowy, port sieciowy RJ-45.
f) porty audio: wyjście na słuchawki, wejście na mikrofon lub port Combo
g) Wbudowany napęd optyczny DVD R/Rw

Zasilanie

Zasilacz wewnętrzny o mocy max. 160W pracujący w sieci 230V 50/60Hz prądu zmiennego i efektywności min. 85% przy obciążeniu zasilacza na poziomie 50% oraz o efektywności min. 82% przy obciążeniu zasilacza na poziomie 100%,

Oprogramowanie

1. Licencja Microsoft Windows 10 Pro PL 64-bity w celu zapewnienia współpracy z środowiskiem sieciowym oraz systemami teleinformatycznymi Zamawiającego. Pełne wsparcie producenta komputera przez okres gwarancji w postaci kompletu sterowników dostępnych na stronach WWW.
2. Licencja Microsoft Office 2016 (aplikacje wchodzące w skład pakietu: Word, Excel, Power Point, Outlook). Licencje przeniesione przez Wykonawcę na Zamawiającego na warunkach określonych w umowie Select Plus, zawartej 16 listopada 2011 pomiędzy Ministrem Spraw  Wewnętrznych i Administracji a Microsoft Ireland Operations Limited z siedzibą przy Carmen Hall Road, Sandyford Industrial Estate, Dublin 18, Irlandia oraz umowy Open Government z dnia 25.09.2015 dotyczącej Otwartej Licencji Microsoft dla jednostek publicznych zawartej między Miastem Stołecznym Warszawa a Microsoft Ireland Operations Limited.

1. Licencje muszą pozwalać na swobodne przenoszenie pomiędzy stacjami roboczymi (np. w przypadku wymiany stacji roboczej).
2. Licencjonowanie musi uwzględniać (w okresie obowiązywania wsparcia technicznego) prawo do bezpłatnej instalacji udostępnianych przez producenta uaktualnień i poprawek krytycznych i opcjonalnych.
3. Licencjonowanie musi uwzględniać prawo do najnowszej wersji zakupionego produktu przez cały okres obowiązywania wsparcia technicznego.
4. Wymagane jest zapewnienie możliwości korzystania z wcześniejszych wersji zamawianego oprogramowania i korzystania z kopii zamiennych (możliwość kopiowania oprogramowania na wiele urządzeń przy wykorzystaniu jednego standardowego obrazu uzyskanego z nośników dostępnych w programach licencji grupowych), z prawem do wielokrotnego użycia jednego obrazu dysku w procesie instalacji i tworzenia kopii zapasowych.
5. Powyższe wymagania odnoszą się do natywnej funkcjonalności oferowanego przedmiotu zamówienia, bez użycia dodatkowego oprogramowania chyba, że wymóg szczegółowy stanowi inaczej.
6. Wsparcie musi zapewniać pomoc techniczną, całodobowo, co najmniej w formie telefonicznej.

3. Kompleksowy pakiet do ochrony punktów końcowych, zawierający: Wdrażanie, zarządzanie i monitorowanie bezpieczeństwa z poziomu jednej chmurowej konsoli, zintegrowane zarządzanie urządzeniami komputerowymi, zintegrowane zarządzanie poprawkami, zintegrowany menedżer haseł, zarządzanie zabezpieczeniami, raportowanie graficzne, zarządzanie urządzeniami przenośnymi, automatyczne zarządzanie poprawkami, automatyczne aktualizacje zabezpieczeń, zarządzanie przez API, nie wymagający sprzętu serwerowego, rozwiązanie powinno chroni urządzenia przed wszystkimi zagrożeniami, takimi jak ransomware oraz kradzież danych.
Obejmujące zabezpieczenia dla komputerów z systemem Windows. zawierające pakiety: Software Updater, DeepGuard 6, DataGuard, Security Cloud, Wielosilnikową ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, Ochrona przeglądania, Ochrona ruchu internetowego, Web Content Control, Connection Control, Device Control, Application Control, Zapora sieciowa.
4. Zainstalowane oprogramowanie z bezterminową licencją do wykonywania aktualizacji systemu i jego zasobów umożliwiające :
- określenie preferencji aktualizacji
- ustawienie priorytetu aktualizacji
- użycia opcji planowania aktualizacji bieżących wersji sterowników,

Dodatkowe oprogramowanie

Dołączone do oferowanego komputera oprogramowanie producenta z nieograniczoną licencją czasowo na użytkowanie umożliwiające :
- upgrade i instalacje wszystkich sterowników, aplikacji dostarczonych w obrazie systemu operacyjnego producenta, BIOS’u z certyfikatem zgodności producenta do najnowszej dostępnej wersji,
- możliwość włączenia/wyłączenia funkcji automatycznego restartu w przypadku kiedy jest wymagany przy instalacji sterownika, aplikacji która tego wymaga.
- rozpoznanie modelu oferowanego komputera, numer seryjny komputera, informację kiedy dokonany został ostatnio upgrade w szczególności z uwzględnieniem daty ( dd-mm-rrrr )
- sprawdzenia historii upgrade’u z informacją jakie sterowniki były instalowane z dokładną datą ( dd-mm-rrrr ) i wersją ( rewizja wydania )

Ergonomia

a) Obudowa typu Typu All-in-One
b) Obudowa musi umożliwiać zastosowanie zabezpieczenia fizycznego w postaci linki metalowej lub kłódki (oczko w obudowie do założenia kłódki)
c) Obudowa wyposażona w podstawę z możliwością regulacji wysokości w przedziale 100mm i pochylenia, ewentualnie zestaw ma być wyposażony w dedykowaną do sprzętu podstawę w standardzie Vesa z możliwością regulacji wysokości (100mm) i pochylenia.

Wymagania dodatkowe

a) BIOS typu FLASH EPROM posiadający procedury oszczędzania energii i zapewniający mechanizm plug&play producenta sprzętu,
b) BIOS musi zawierać niezamazywaną informację o producencie, modelu i numeru seryjnego komputera,
c) BIOS musi współpracować z oprogramowaniem umożliwiającym zdalny odczyt informacji o producencie, modelu i numerze seryjnym komputera przez sieć zgodny z DMI 2.0.
d) Wbudowany w jednostkę centralną lub klawiaturę czytnik kart Smart Card zgodny ze standardem ISO 7816-1/2/3/4 chip card interface oraz oprogramowanie do obsługi czytnika w systemie Windows 10, czytnik musi posiadać unikalny numer seryjny zapisany we własnej pamięci
e) Wbudowany fabrycznie wizualny system diagnostyczny, służący do sygnalizowania i diagnozowania problemów z komputerem i jego komponentami, który musi sygnalizować co najmniej:

 • awarie procesora 
 • uszkodzenie kontrolera Video
 • uszkodzenie pamięci RAM, uszkodzenie płyty głównej

f) Komputer musi posiadać zintegrowany w płycie głównej aktywny układ zgodny ze standardem Trusted Platform Module (TPM v 1.2);

Wymagane certyfikaty

1. Certyfikat ISO 9001:2000 producenta dla oferowanych:
2. Certyfikat potwierdzający spełnienie normy Energy Star min. 6.0 lub oświadczenie producenta o spełnieniu normy Energy Star min. 6.0
3. Dokument potwierdzający, że podmiot wskazany przez Wykonawcę, który będzie świadczył usługi serwisowe posiada autoryzację serwisową producenta
4. Deklaracje zgodności CE
5. Certyfikat TCO, wymagana certyfikacja na stronie : https://tcocertified.com/product-finder/ – załączyć do oferty wydruk z strony

22
Ważność przedstawionej oferty minimum 30 dni.
Oferta musi zawierać cenę netto i brutto oferowanego produktu.
Termin realizacji zamówienia 15 dni kalendarzowe od daty podpisania umowy.
Płatność przelewem 21 dni.
Transport środkami i na koszt dostawcy.